stop-play

ЗАВОД FORTE ALUMINIUM

FORTE Aluminium – київський завод алюмінієвих конструкцій, виробництво алюмінієвих профілів методом екструзії. Виробничі потужності оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє в найкоротші терміни виготовляти алюмінієві профілі будь-якої складності і високої якості. Завод FORTE Aluminium входить в групу компаній АМТТ, яка спеціалізується на будівництві і архітектурі більше 20 років.

Потужність пресів становить US / t2200

Продуктивність алюмінієвого профілю в місяць становить 600-800 тонн

Камера полімеризації габаритами 7000 мм х 1800м 250мм

ВИРОБНИЦТВО

(RU) Работаем по международному стандарту ISO 9001 и Европейскому гармонизированному стандарту EN 1090, также вся продукция имеет маркировку CE для внешних рынков.

детальніше
Сертификация

ПРОДУКЦИЯ

Широкий асортимент профілів, а також ексклюзивний профіль.
Фасадні системи, кожна з яких розроблена з урахуванням кріплення облицювальних матеріалів (Будь-які види облицювальних плит, а також композитні та алюмінієві листи).
Фасадні системи скління, за допомогою яких можна реалізувати будь-яку архітектурну задумку.

Продукция

АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ

Ми пропонуємо Вам свій асортимент профілів і систем профілів, а також готові зробити ексклюзивний алюмінієвий профіль за Вашими кресленнями (зразками).

ДЕТАЛЬНІШЕ
Продукция

ФАСАДНІ СИСТЕМИ

Наші фасадні системи розроблені конструкторським департаментом. Якість і надійність підтверджена 15 річним досвідом застосування.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Продукция

СВІТЛОПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ

У нас є системи скління, які можуть вирішити завдання сучасної архітектури. І завдяки нашому виробництву можливе створення індивідуальних конструкцій.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

ЖИТЛОВА НЕРУХОМІСТЬ

СТРАТЕГІЧНІ ОБ'ЄКТИ

АРХІТЕКТОРСЬКІ БЮРО

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ: